Publications Office of the EU
Tej és tejtermékek szállítása USK betegek számára - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Tej és tejtermékek szállítása USK betegek számára

  • Közzétéve
    15/12/2023
  • Határidő
    16/01/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    16/01/2024
  • Udzielono
    09/02/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sektor działalności (główny kod CPV)
15500000 Tejtermék
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,622,196.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
DZP.242.863.2023
Leírás

Tej és tejtermékek szállítása USK betegek számára - feladatok száma: 1 az SWZ 2A. mellékletében részletesen leírva

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://usk-wroc.logintrade.net
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://usk-wroc.logintrade.net
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/01/2024 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Cena” – C
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,622,196.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA
Postai cím:
Település: Wysokie Mazowieckie
Irányítószám: 18-200
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.