Publications Office of the EU
Norvégia-Randaberg: Takarítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Norvégia-Randaberg: Takarítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    31/01/2018
  • Határidő
    28/02/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    28/02/2018
  • Udzielono
    07/03/2018
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Randaberg kommune
A teljesítés helye
NUTS code: NO0A1 Rogaland
A vevő székhelye
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Sektor działalności (główny kod CPV)
90910000 Takarítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,200,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,476,140.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
18/201
Leírás

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Randaberg kommune
Nemzeti nyilvántartási szám: 934 945 514
Postai cím: Postboks 40
Település: Randaberg
NUTS-kód: NO043
Irányítószám: 4096
Ország: NOR
Kapcsolattartó: Linda B. Joa
Fő cím: www.randaberg.kommune.no
Elektronikusan:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/02/2018 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
3,200,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
2,476,140.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: R and K Service AS
Postai cím: Kvalebergveien 21
Település: Stavanger
Irányítószám: 4016
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.