Publications Office of the EU
I-Róma: Vasúti és villamosvasúti mozdonyok, valamint a gördülőállomány alkatrészei; vasúti forgalomfelügyeleti eszközök - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Róma: Vasúti és villamosvasúti mozdonyok, valamint a gördülőállomány alkatrészei; vasúti forgalomfelügyeleti eszközök

  • Közzétéve
    25/11/2011
  • Határidő
    10/01/2012
  • Udzielono
    12/01/2012
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: IT Italia
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
34630000 Vasúti és villamosvasúti mozdonyok, valamint a gördülőállomány alkatrészei; vasúti forgalomfelügyeleti eszközök
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
808,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
808,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
eGPA n. 5829
Leírás

Trenitalia SpA ha intenzione di procedere mediante gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, eGPA n. 5829 alla stipula di un accordo quadro ai sensi dell’art. 222 del D.Lgs. 163/2006 avente ad oggetto l’affidamento della fornitura di “semiconduttori di potenza".
Codice identificativo gara (CIG): 35886496D5.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
808,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
808,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Power Equipmennts
Postai cím: Via Cavallo 18
Település: Venaria Reale (Torino)
Irányítószám: 10078
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.