Publications Office of the EU
Belgium-Anderlecht: Elemi iskola építése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Belgium-Anderlecht: Elemi iskola építése

  • Közzétéve
    04/12/2013
  • Határidő
    28/01/2014
  • Az ajánlatok felbontása
    28/01/2014
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Inrichtende Macht Lucerna vzw
A teljesítés helye
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45214210 Elemi iskola építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,070,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Lucerna-P115_LOT2-F02_0
Leírás

Het betreft de werken voor de volledige binnenafwerking van een industriële hal, grondig te verbouwen tot basisschool. Het gaat om binnenwand- en muurbekledingen, het afwerken van vloeren, binnenschrijnwerk en vast meubilair.
De keuken en de refter worden ook uitgerust en de sportzaal is afgewerkt met een sportvloer en een tribune.
De coördinatie van de aparte aannemingen technieken (sanitair, HVA en elektriciteit) is ook in deze aanneming „Afwerking” inbegrepen.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/01/2014 09:30
CPV-kód

45214210 - Elemi iskola építése

45400000 - Épületbefejezési munka

45212000 - Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,070,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.