Publications Office of the EU
Csehország-Prága: Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Csehország-Prága: Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    31/05/2023
  • Határidő
    10/08/2023
  • Udzielono
    20/09/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Státní zemědělský intervenční fond
A teljesítés helye
NUTS code: CZ Česko
A vevő székhelye
NUTS code: CZ Česko
Sektor działalności (główny kod CPV)
72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,500,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
745,416.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
1/10/2023
Leírás

Předmětem veřejné zakázky jsou služby hardwarové a softwarové podpory – maintenance HW i SW produktů na platformě VMware zajišťujících provoz infrastruktury významného informačního systému zadavatele.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://zakazky.szif.cz/vz00000606
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,500,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
745,416.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: O2 IT Services s.r.o.
Postai cím: Za Brumlovkou 266/2
Település: Praha
Irányítószám: 14022
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.