Publications Office of the EU
Spanyolország-Gerona: Bitumen - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Spanyolország-Gerona: Bitumen

  • Közzétéve
    05/01/2018
  • Határidő
    12/02/2018
  • Udzielono
    10/05/2018
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Diputació de Girona
A teljesítés helye
NUTS code: ES512 Girona
A vevő székhelye
NUTS code: ES512 Girona
Sektor działalności (główny kod CPV)
44113610 Bitumen
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
649,600.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
324,800.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2017/7512
Leírás

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not specified
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

44113610 - Bitumen

45000000 - Építési munkák

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

45230000 - Csővezeték, hírközlési és villamos vezeték építése autópályák, közutak, repülőterek és vasutak számára; terepegyengetés

45233000 - Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
649,600.00 EUR
Végleges szerződési érték
324,800.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Postai cím:
Település: Madrid
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.