Publications Office of the EU
Säkerhetsutbildningar - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Säkerhetsutbildningar

  • Közzétéve
    28/03/2025
  • Határidő
    28/04/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    29/04/2025
  • Udzielono
    10/06/2025
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Sveriges Television Aktiebolag
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor działalności (główny kod CPV)
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,800,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
202503
Leírás

PS-bolagen har behov av teoretiska, praktiska och digitala säkerhetsutbildningar inrikes inom flera områden exempelvis Fält/personsäkerhet, Hat och hot, PDV, och Stalking. Då ett stort antal medarbetare hos PS-bolagen reser utomlands i tjänsten eller är stationerade utomlands finns det även behov av utbildningar i resesäkerhet och akutsjukvård för utrikesresor.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=52782&GoTo=Tender
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/04/2025 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium: Pris
Típus: price
Leírás: Pris
Súlyozás (százalék, pontos): 2
Kritérium: Kvalitet
Típus: quality
Leírás: Kvalitet
Súlyozás (százalék, pontos): 1
Becsült érték
5,800,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Vesper Group AB
Postai cím:
Település: JOHANNESHOV
Irányítószám: 12177
Ország:
Hivatalos elnevezés: Anactio AB
Postai cím:
Település: STOCKHOLM
Irányítószám: 11156
Ország:
Hivatalos elnevezés: SRS Security AB
Postai cím:
Település: STOCKHOLM
Irányítószám: 10124
Ország:
Hivatalos elnevezés: To Trust Consulting AB
Postai cím:
Település: STOCKHOLM
Irányítószám: 10241
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.