Publications Office of the EU
Spanyolország-Valencia: Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Valencia: Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek

  • Közzétéve
    15/06/2017
  • Határidő
    21/07/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    04/09/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Dirección General de Recursos Humanos y Económicos de la Consellería de Sanidad y Salud Pública
A teljesítés helye
NUTS code: ES523 Valencia / València
A vevő székhelye
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor działalności (główny kod CPV)
72212900 Különböző szoftverfejlesztési szolgáltatások és számítógépes rendszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
364,920.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
29/2017
Leírás

Adquisición, adaptación, soporte técnico y mantenimiento de una solución de movilidad para los inspectores de la Subdirección General de Seguridad Alimentaria y Laboratorios de Salud Pública.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Dirección General de Recursos Humanos y Económicos de la Consellería de Sanidad y Salud Pública
Nemzeti nyilvántartási szám: S4611001A
Postai cím: Micer Mascó, 31-33
Település: Valencia
NUTS-kód: ES523
Irányítószám: 46010
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Dirección General de Recursos Humanos y Económicos de la Consellería de Sanidad y Salud Pública
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/09/2017 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
364,920.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.