Publications Office of the EU
Lengyelország-Lublin: Mikroszkópok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Lublin: Mikroszkópok

  • Közzétéve
    03/12/2013
  • Határidő
    15/01/2014
  • Az ajánlatok felbontása
    15/01/2014
  • Udzielono
    27/01/2014
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
A teljesítés helye
NUTS code: PL814 Lubelski
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
38510000 Mikroszkópok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,727,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,490,000.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
PN/15-2013/POIŚ
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu LEEM dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie w ramach projektu „Rozwój i modernizacja bazy dydaktyczno-naukowej na kierunkach priorytetowych UMCS”.
Umowa o dofinansowanie nr UDA-POIS.13.01-045/08-00 zawarta w dniu 30.1.2012 r.
Projekt ,,Rozwój i modernizacja bazy dydaktyczno-naukowej na kierunkach priorytetowych UMCS ”POIS.13.01.00-00-045/08 realizowany w ramach działania 13.1 Infrastruktura Szkolnictwa Wyższego Priorytet XIII Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2007–2013.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę pełnej gwarancji na przedmiot umowy na okres minimum 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
Wykonawca zapewni bezpłatny serwis gwarancyjny oraz co najmniej 5 – letni serwis pogwarancyjny.
Dokładne warunki serwisowania zawarte są w załączniku nr 1 do SIWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załączniku nr 7 do SIWZ – „Wzór umowy”.
Zamawiający wymaga instalacji mikroskopu w laboratorium UMCS oraz pierwszego uruchomienia z demonstracją deklarowanych możliwości (przeszkolenia).
Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2013r., nieużywany w jakimkolwiek laboratorium oraz nieeksponowany na konferencjach lub imprezach targowych oraz musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia.
Dostawa obejmuje transport, rozpakowanie, instalację, kalibrację w tym podłączenie do istniejących mediów(np. instalacji wodnokanalizacyjnej, elektrycznej i wentylacyjnej) wraz z niezbędnymi elementami łączącymi,sprawdzenie poprzez wykonanie wymaganych prób i pomiarów, uruchomienie oraz przeprowadzenie pełnego szkolenia personelu Zamawiającego (jeżeli takie zostało przewidziane) na miejscu u użytkownika w zakresie obsługi i bezpieczeństwa użytkowania dostarczonego przedmiotu umowy i przekazanie do użytku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty został w Załączniku nr 1 do SIWZ.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/01/2014 12:15
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
4,727,000.00 PLN
Végleges szerződési érték
4,490,000.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Elmitec Elektronenmikroskopie GmbH
Postai cím: Albrecht-von-Groddeck-Str.3
Település: Clausthal-Zellerfeld
Irányítószám: 38678
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.