Publications Office of the EU
Spanyolország-Alcalá de Henares: Immunszuppresszív szerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Alcalá de Henares: Immunszuppresszív szerek

  • Udzielono
    30/06/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Hospital Universitario Príncipe de Asturias
A teljesítés helye
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
A vevő székhelye
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
33652300 Immunszuppresszív szerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
387,191.68
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
241,994.80 EUR
Felhívás hivatkozási száma
PNSP HUPA 61/21
Leírás

Suministro de Medicamentos Taltz pluma 80 mg para el Hospital Universitario Príncipe de Asturias

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
387,191.68
Végleges szerződési érték
241,994.80 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: LILLY, S.A.
Postai cím: Avenida de la Industria, 30
Település: Alcobendas (Madrid)
Irányítószám: 28108
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.