Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Elektronikai szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Párizs: Elektronikai szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/03/2022
  • Határidő
    05/04/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    05/04/2022
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
eppd-cnhi
A teljesítés helye
NUTS code: FR101 Paris
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
71314100 Elektronikai szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,500,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2022-036
Leírás

les prestations objet du présent marché consistent en la réalisation de la maintenance préventive, corrective et curative des installations et équipements électriques de courant fort et de courant faible de l'établissement ainsi qu'en la réalisation de travaux électriques annexes pour répondre aux besoins de l'établissement.
Les conditions à garantir sont de manière générale, les conditions de fonctionnement, d'utilisation et d'exploitation définies dans les dossiers d'ouvrages exécutés (Doe) relatifs aux installations concernées. La recherche du meilleur niveau de qualité des prestations à réaliser doit être un enjeu constant pour le titulaire du présent marché.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/04/2022 14:15
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,500,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.