Publications Office of the EU
Belgium-Brüsszel: Szolgáltatási szerződés olyan tanulmány készítésére irányulóan, melynek témája az irányított energiát kibocsátó fegyverek hadihajók fedélzetén történő használata személyzet nélküli járművek ellen - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Belgium-Brüsszel: Szolgáltatási szerződés olyan tanulmány készítésére irányulóan, melynek témája az irányított energiát kibocsátó fegyverek hadihajók fedélzetén történő használata személyzet nélküli járművek ellen

  • Közzétéve
    10/05/2019
  • Határidő
    05/07/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    05/07/2019
  • Udzielono
    22/08/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Európai Védelmi Ügynökség
A teljesítés helye
NUTS code: BE Belgique/België
A vevő székhelye
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Sektor działalności (główny kod CPV)
35510000 Hadihajók
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
150,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
150,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
19.RTI.OP.019
Leírás

A szerződés tárgya olyan tanulmány készítése, amely áttekintést nyújt a meglévő demonstrátorokról, azok technológiai készültségi fokáról (Technology Readiness Level, TRL) és a hajókon történő alkalmazás szempontjából releváns technikai paraméterekről.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Det Europæiske Forsvarsagentur
Postai cím: Rue des Drapiers 17-23
Település: Brussels
NUTS-kód: BE1
Irányítószám: 1050
Ország: BEL
Kapcsolattartó: Procurement and Contract Unit
Fő cím: http://www.eda.europa.eu
Elektronikusan:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=4804
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/07/2019 15:00
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
150,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
150,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: MBDA France
Postai cím:
Település: Le Plessis-Robinson Cedex
Irányítószám:
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: CETENA S.p.A.
Postai cím:
Település: Genova
Irányítószám:
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: CILAS
Postai cím:
Település: Orleans
Irányítószám:
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: Leonardo S.p.A.
Postai cím:
Település: Roma
Irányítószám:
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: MBDA Deutschland GmbH
Postai cím:
Település: Schrobenhausen
Irányítószám:
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: MBDA Italy S.p.A.
Postai cím:
Település: Roma
Irányítószám:
Ország: ITA

Hivatalos elnevezés: MBDA UK Ltd
Postai cím:
Település: Stevenage
Irányítószám:
Ország: GBR

Hivatalos elnevezés: Naval Group SA
Postai cím:
Település: Paris
Irányítószám:
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: TNO, Netherlands Organisation for applied scientific research
Postai cím:
Település: The Hague
Irányítószám:
Ország: NLD
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.