Publications Office of the EU
Franciaország-Le Kremlin-Bicêtre: Személyzeti képzési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Le Kremlin-Bicêtre: Személyzeti képzési szolgáltatások

  • Közzétéve
    09/06/2017
  • Határidő
    03/07/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    03/07/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Assistance publique hôpitaux de Paris
A teljesítés helye
NUTS code: FR10 Île de France
A vevő székhelye
NUTS code: FR10 Île de France
Sektor działalności (główny kod CPV)
79632000 Személyzeti képzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
17.120
Leírás

Formation aux marchés de travaux.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Assistance publique hôpitaux de Paris — achat centraux hôteliers alimentaires et technologiques
Nemzeti nyilvántartási szám: 26750045201746
Postai cím: CHU de Bicêtre — 78 rue du Général Leclerc
Település: Le Kremlin-Bicêtre
NUTS-kód: FR10
Irányítószám: 94270
Ország: FRA
Fő cím: https://www.marches-publics.gouv.fr
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=329920&orgAcronyme=x7c
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/07/2017 16:00
Place of performance
CPV-kód

79632000 - Személyzeti képzési szolgáltatások

80000000 - Oktatási és képzési szolgáltatások

45000000 - Építési munkák

80500000 - Képzési szolgáltatások

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.