Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Bútorok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Párizs: Bútorok

  • Közzétéve
    16/10/2020
  • Határidő
    20/11/2020
  • Udzielono
    14/05/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
centre Pompidou
A teljesítés helye
NUTS code: FR101 Paris
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
39100000 Bútorok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
100,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
280,000.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
2004033 - Fourniture de mobiliers spécifiques destinés aux locaux du Centre Pompidou (3 lots)
Leírás

fourniture de mobiliers spécifiques destinés aux locaux du Centre Pompidou (3 lots)

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Centre Pompidou
Postai cím: 4 rue Brantome
Település: Paris
NUTS-kód: FR101
Irányítószám: 75191
Ország: FRA
Fő cím: http://www.centrepompidou.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.