Publications Office of the EU
Szlovénia-Celje: Informatikai szoftver karbantartása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szlovénia-Celje: Informatikai szoftver karbantartása

  • Udzielono
    03/11/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
DARS d.d.
A teljesítés helye
NUTS code: SI Slovenija
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72267100 Informatikai szoftver karbantartása
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
285,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
283,750.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
000186/2015
Leírás

Vzdrževanje, podpora in razvoj GIS DARS.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
285,000.00
Végleges szerződési érték
283,750.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Realis, d.o.o.
Postai cím: Brnčičeva ulica 41G
Település: Ljubljana – Črnuče
Irányítószám: 1231
Ország: SVN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.