Publications Office of the EU
Norvégia-Vadsø: Észlelő- és analizálóberendezések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvégia-Vadsø: Észlelő- és analizálóberendezések

  • Közzétéve
    21/09/2017
  • Határidő
    01/11/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    01/11/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Sykehusinnkjøp HF
A teljesítés helye
NUTS code: NO092 Agder
A vevő székhelye
NUTS code: NO Norge
Sektor działalności (główny kod CPV)
38430000 Észlelő- és analizálóberendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,000,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2017/1240
Leírás

Sørlandet Sykehus HF (SSHF) shall procure a fully automatic instrument that shall carry out a broad repertoire of auto-immunity analyses.
See the tender documentation for a further description.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/73540426.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/11/2017 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
4,000,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.