Publications Office of the EU
Bulgária-Lom: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Bulgária-Lom: Gyógyszerészeti termékek

  • Közzétéve
    09/08/2019
  • Határidő
    17/09/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    18/09/2019
  • Udzielono
    20/11/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
„МБАЛ „Свети Николай Чудотворец“ ЕООД
A teljesítés helye
NUTS code: BG312 Монтана
A vevő székhelye
NUTS code: BG312 Монтана
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
184,650.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
155,152.50 BGN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
16
Felhívás hivatkozási száma
00463-2019-0005
Leírás

Периодични доставки по предварителни заявки на медикаменти и консумативи за отделение по хемодиализа при „МБАЛ „Свети Николай Чудотворец“ ЕООД, гр. Лом

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: „МБАЛ „Свети Николай Чудотворец“ ЕООД
Nemzeti nyilvántartási szám: 130128163
Postai cím: ул. „Тодор Каблешков“ № 2
Település: Лом
NUTS-kód: BG312
Irányítószám: 3600
Ország: BGR
Kapcsolattartó: Петя Иванова
Fő cím: www.mballom.bg
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/09/2019 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.