Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Chichester: Boltépületek kivitelezése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Egyesült Királyság-Chichester: Boltépületek kivitelezése

  • Bejelentve
    21/12/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
West Sussex County Council
A teljesítés helye
NUTS code: UKJ28 West Sussex (North East)
A vevő székhelye
NUTS code: UKJ28 West Sussex (North East)
Sektor działalności (główny kod CPV)
45213110 Boltépületek kivitelezése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
14,500,000.00 GBP
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Broadbridge Heath Council Depot will be declared surplus to WSCC needs at the end of 2020, WSCC are looking to develop the land into a retail park, comprising 2 retail units and 2 restaurant units, subject to planning permission.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
14,500,000.00 GBP
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.