Publications Office of the EU
Csehország-Pardubice: Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Pardubice: Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/12/2020
  • Határidő
    02/02/2021
  • Udzielono
    24/05/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Pardubický kraj
A teljesítés helye
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
71221000 Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,467,200.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,043,000.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Pardubický kraj
Nemzeti nyilvántartási szám: 70892822
Postai cím: Komenského náměstí 125
Település: Pardubice
NUTS-kód: CZ053
Irányítószám: 532 11
Ország: CZE
Kapcsolattartó: Ing. Kateřina Drahovzalová
Fő cím: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektronikusan:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
4,467,200.00 CZK
Végleges szerződési érték
3,043,000.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Masák & Partner, s.r.o.
Postai cím: Rooseveltova 575/39
Település: Praha
Irányítószám: 160 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.