Publications Office of the EU
Románia-Galați: Érlekötések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Galați: Érlekötések

  • Közzétéve
    12/06/2020
  • Határidő
    20/07/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    20/07/2020
  • Udzielono
    23/10/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Spitalul Clinic Județean de Urgență „Sfântul Apostol Andrei”
A teljesítés helye
NUTS code: RO224 Galaţi
A vevő székhelye
NUTS code: RO224 Galaţi
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141126 Érlekötések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
9,207,216.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
7,256,474.33 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
14
Felhívás hivatkozási száma
3126853_2020_PAAP1025374
Leírás

Acord-cadru furnizare fire de sutură.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Spitalul Clinic Județean de Urgență „Sfântul Apostol Andrei”
Nemzeti nyilvántartási szám: 3126853
Postai cím: Str. Brăilei nr. 177
Település: Galați
NUTS-kód: RO224
Irányítószám: 800578
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Valentina-Alina Dobrea
Fő cím: www.spitalulurgentagalati.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
20/07/2020 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.