Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Fénymásoló berendezés alkatrészei és tartozékai - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Varsó: Fénymásoló berendezés alkatrészei és tartozékai

  • Közzétéve
    26/06/2023
  • Határidő
    07/08/2023
  • Udzielono
    27/11/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Jednostka Wojskowa Nr 2063
A teljesítés helye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
A vevő székhelye
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor działalności (główny kod CPV)
30125000 Fénymásoló berendezés alkatrészei és tartozékai
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,044,777.76 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,209,050.53 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
39/23
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (kod CPV: 30125000-1 ). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia podzielono na trzy następujące części:
1) część I zamówienia: Tonery do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych;
2) część II zamówienia: Części zamienne do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek;
3) część III zamówienia: Tusze, głowice, taśmy do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek atramentowych.
3. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.
4. Zamawiający w załączniku nr 5 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Jednostka Wojskowa Nr 2063
Nemzeti nyilvántartási szám: 5211207048
Postai cím: ul. Banacha 2
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL911
Irányítószám: 02-097
Ország: POL
Kapcsolattartó: Joanna DWORAKOWSKA-WILCZYŃSKA
Fő cím: www.ozdgw.wp.mil.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
CPV-kód
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.