Publications Office of the EU
Fraunhofer EMFT Garching - 70-00291-2270-F1 Műszaki tervezés Műszaki berendezések ELT (AG 4, 5, 6) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Fraunhofer EMFT Garching - 70-00291-2270-F1 Műszaki tervezés Műszaki berendezések ELT (AG 4, 5, 6)

  • Közzétéve
    15/04/2024
  • Határidő
    13/05/2024
  • Udzielono
    10/09/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Fraunhofer-Gesellschaft e.V. - Vergabestelle Bau
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,214,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
PR673733-2270-B
Leírás

A Fraunhofer Intézet EMFT, egy új intézet épület Lichtenbergstr. 17 a 85748-as Garchingban. . Az ELT (AG 4, 5, 6) műszaki berendezések építési tervezési szolgáltatásainak végrehajtása, teljes költség 200-700 KG (alapfelszerelés nélkül) max. 110 000 000 nettó (áfa nélkül). . A projekt végrehajtása a ZBau-eljárás keretében történik, beleértve a pályázat és az építési dokumentum elkészítését, valamint a támogatókkal folytatott koncepció megbeszélést. Fix áras szerződés! Díj a HOAI szerint az RBBau mintaszerződései szerint. Lépésről lépésre történő üzembe helyezés. A járulékos költségek összege a RIFT-Bund legfrissebb változatának megfelelően. Díjszabási zóna (§56 HOAI): II / III, díjtétel (a HOAI 56. §-a): Minimális díjtétel. Nincs átalakítási felár, nincs együtt feldolgozandó építőanyag. A különleges szolgáltatások díjazása: Fenntartható tervezés BNB ezüstben és a tervezés előkészítése (ellátási lekérdezések a 2. szakaszban)

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6f5f7efb-e8df-4cd8-9b05-be7a8a90973c
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/6f5f7efb-e8df-4cd8-9b05-be7a8a90973c
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Freie Darstellung der Herangehensweise bei vergleichbaren Projekten hinsichtlich: Innovation; Funktionalität; Wirtschaftlichkeit und Nachhaltigkeit; technische und finanzielle Realisierbarkeit mit knapper Darlegung des zur Umsetzung erforderlichen Budgets der KG 400.
Becsült érték
2,214,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: VAROPLAN GmbH
Postai cím:
Település: Abensberg
Irányítószám: 93326
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.