Publications Office of the EU
Szlovákia-Prešov: Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szlovákia-Prešov: Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    06/07/2018
  • Határidő
    10/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    10/09/2018
  • Udzielono
    14/11/2018
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Mesto Prešov
A teljesítés helye
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
498,314.28 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
124,998.43 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pre prevádzku a údržbu informačných systémov Mesta Prešov s cieľom zabezpečiť plnohodnotné využívanie dodaných produktov pre Mesto Prešov. Služby pozostávajú z nasledovných činností: údržba dodaného licenčného softvéru, Update - údržba licencií dodaného aplikačného softvéru, bezpečnostná politika, Upgrade - zapracovanie požiadaviek mesta, HotLine podpora, riadenie projektu, technická podpora, metodická podpora a školenia.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.evo.gov.sk
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/09/2018 08:05
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
498,314.28 EUR
Végleges szerződési érték
124,998.43 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Cora Geo, s. r. o.
Postai cím: A.Kmeťa 5397/23
Település: Martin
Irányítószám: 036 01
Ország: SVK
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.