Publications Office of the EU
Németország-Münster: Citométerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Münster: Citométerek

  • Udzielono
    09/04/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Universitätsklinikum Münster
A teljesítés helye
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
38434510 Citométerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Lieferung und Installation eines Cytek Aurora Durchflusscytometers.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Cytek Biosciences B.V.
Postai cím: Amstelveenseweg 648
Település: Amsterdam
Irányítószám: 1081
Ország: NLD
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.