Publications Office of the EU
Finnország-Espoo: Oktatási kellékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finnország-Espoo: Oktatási kellékek

  • Közzétéve
    06/07/2021
  • Határidő
    31/08/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    31/08/2021
  • Udzielono
    14/01/2022
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Espoon kaupunki
A teljesítés helye
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
A vevő székhelye
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Sektor działalności (główny kod CPV)
39162110 Oktatási kellékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
114,000,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
7748/02.08.00/2021
Leírás

Espoon kaupunki pyytää tarjouksia opetus- ja toimintavälineistä sekä koulu- ja askartelutarvikkeista.
Hankinnan kohteena on erilaisia opetus- ja toimintavälineitä sekä koulu- ja askartelutarvikkeita Espoon kaupungin yksiköiden käyttöön. Tavarat, välineet ja tarvikkeet tulevat mm. varhaiskasvatuksen, perusopetuksen ja lukiokoulutuksen sekä nuorisopalvelujen ja kirjastojen käyttöön. Muita käyttäjiä ovat esimerkiksi lasten puheterapiapalvelut sekä vanhustenpalvelut. Kaikkien tuotteiden tulee olla käyttötarkoitukseensa sopivia ja opetusvälineiden suomalaisen opetussuunnitelman mukaisia.
Hankinnan tarkempi kuvaus on tarjouspyynnön liitteellä 1. "Hankinnan kohteen kuvaus".

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://hanki.tarjouspalvelu.fi/espoo?id=348714&tpk=0629594d-75e9-40af-a208-a908c49fbee9
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/08/2021 12:05
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
6,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
114,000,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Manner Taidetarvikkeet Oy
Postai cím:
Település: Tampere
Irányítószám:
Ország: FIN

Hivatalos elnevezés: Wulff Solutions Oy
Postai cím:
Település: Helsinki
Irányítószám:
Ország: FIN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.