Publications Office of the EU
RV Regenbeckenpflege - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RV Regenbeckenpflege

  • Közzétéve
    31/03/2026
  • Határidő
    30/04/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    04/05/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Vergabe und Beschaffungszentrum Dortmund
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
90913000 Tartály- és ciszternatisztítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
L072/26
Leírás

Die auszuschreibende Leistung umfasst die Pflege- und (Rück-) Schnittarbeiten von Wiesenflächen und Gehölzen sowie die Aufnahme und Entsorgung von Schnittgut als auch die Beseitigung von Müll und Unrat zur Aufrechterhaltung des Hochwasserschutzes und der Abwasserbeseitigung der Regenbecken gemäß Leistungsbeschreibung. Es handelt sich um einen Rahmenvertrag mit Höchstmengenbegrenzung von 469.683,08 EUR netto und einer Laufzeit von 12 Monaten ab Auftragserteilung.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYFDG0U
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYFDG0U
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/05/2026 09:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.