Publications Office of the EU
Csehország-Metylovice: Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Csehország-Metylovice: Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    29/11/2023
  • Határidő
    09/01/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    09/01/2024
  • Udzielono
    23/05/2024
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
71310000 Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,900,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,700,000.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
N006/23/V00033863
Leírás

TDS-szolgáltatások nyújtása (építő műszaki felügyelete), munkahelyi biztonsági és egészségvédelmi koordinátor és egyéb, különösen mérnöki, tanácsadói és szervezési tevékenységek a Metylovice Orvosi Intézet helyiségeinek korszerűsítéséből és bővítéséből álló építési munkák előkészítésével és végrehajtásával kapcsolatban, amennyiben ezeket a tevékenységeket a tervezőcsapat már nem biztosítja.
a

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/01/2024 10:05
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
8,900,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
4,700,000.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: FLAGRO a.s.
Postai cím:
Település: Ostrava - Přívoz
Irányítószám: 70200
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.