Publications Office of the EU
Iskolai szállítási szolgáltatás az Oktatási és Szakképzési Minisztérium oktatási központjaiba a 2026/2027-es tanévben. Cáceres megye 7. - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Iskolai szállítási szolgáltatás az Oktatási és Szakképzési Minisztérium oktatási központjaiba a 2026/2027-es tanévben. Cáceres megye 7.

  • Közzétéve
    12/08/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
  • Határidő
    09/09/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    18/09/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Dirección del Ente Público Extremeño de Servicios Educativos Complementarios
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES431 Badajoz
Sektor działalności (główny kod CPV)
60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
615,843.73 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
10
Felhívás hivatkozási száma
PSS/2026/0000042805
Leírás

A szerződés tárgya a 2026/2027-es tanévben az Oktatási és Szakképzési Minisztérium oktatási központjaiba irányuló iskolai szállítási szolgáltatásra vonatkozó szerződés megkötése. Cáceres megye 7.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=N169DRnMdvMUqXM96WStVA%3D%3D
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=N169DRnMdvMUqXM96WStVA%3D%3D
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/09/2026 09:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.