Publications Office of the EU
Lengyelország-Poznań: Elosztódobozok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Poznań: Elosztódobozok

  • Közzétéve
    28/07/2018
  • Határidő
    11/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    11/09/2018
  • Udzielono
    25/10/2018
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Enea Operator Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL4 Makroregion północno-zachodni
Sektor działalności (główny kod CPV)
31213100 Elosztódobozok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
12,350,372.10 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
26,291,300.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
RPUZ/P/0713/2018/DN
Leírás

Dostawa rozdzielnic stacyjnych dla potrzeb zabudowy układu bilansującego w Enea Operator Sp. z o.o.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Enea Operator Sp. z o.o.
Nemzeti nyilvántartási szám: PL
Postai cím: ul. Strzeszyńska 58, budynek „I” pokój nr 2 „kancelaria”
Település: Poznań
NUTS-kód: PL4
Irányítószám: 60-479
Ország: POL
Kapcsolattartó: Mateusz Czornak
Fő cím: http://www.operator.enea.pl/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/09/2018 10:15
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.