Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Stoke-on-Trent: Egészségügyi szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Egyesült Királyság-Stoke-on-Trent: Egészségügyi szolgáltatások

  • Közzétéve
    17/08/2017
  • Határidő
    15/09/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    15/09/2017
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
NHS Midlands and Lancashire CSU
A teljesítés helye
NUTS code: UKD4 Lancashire
A vevő székhelye
NUTS code: UKD4 Lancashire
Sektor działalności (główny kod CPV)
85100000 Egészségügyi szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,959,135.00 GBP
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
L-16-25
Leírás

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: NHS Midlands and Lancashire CSU
Postai cím: Heron House, 120 Grove Road
Település: Stoke-on-Trent
NUTS-kód: UKD4
Irányítószám: ST4 4LX
Ország: GBR
Kapcsolattartó: Paula Williams
Fő cím: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/09/2017 10:01
Vevők
NHS West Lancashire
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.