Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Belfast: Magasépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Egyesült Királyság-Belfast: Magasépítési munka

  • Közzétéve
    19/04/2016
  • Határidő
    13/05/2016
  • Udzielono
    09/01/2017
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Clanmil Developments Ltd
A teljesítés helye
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
A vevő székhelye
NUTS code: United Kingdom
Sektor działalności (główny kod CPV)
45211000 Többlakásos épületek és önálló házak kivitelezése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,395,000.00 GBP
Felhívás hivatkozási száma
TEN/169
Leírás

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2,395,000.00 GBP
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SAM Residential Homes Ltd
Postai cím: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Település: Antrim
Irányítószám: BT41 2RU
Ország: GBR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.