Publications Office of the EU
Németország-Nürnberg: Tetők - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Nürnberg: Tetők

  • Közzétéve
    26/04/2019
  • Határidő
    12/06/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    12/06/2019
  • Udzielono
    05/09/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadtentwässerung und Umweltanalytik Nürnberg
A teljesítés helye
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
44112400 Tetők
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
404,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
428,390.48 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2019001946
Leírás

Edelstahlabdeckungen für 3 Primärschlammeindicker (D = 18 m), begehbar, mit Wartungsöffnungen.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
12/06/2019 09:20
Place of performance
CPV-kód

44112400 - Tetők

72000000 - IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
404,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
428,390.48 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Peters GmbH – Komponenten für den Anlagenbau
Postai cím: Die grünen Stücker 3
Település: Villmar-Aumenau
Irányítószám: 65606
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.