Publications Office of the EU
Franciaország-Nancy: Hídfelújítással kapcsolatos építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Nancy: Hídfelújítással kapcsolatos építési munkák

  • Közzétéve
    03/08/2022
  • Határidő
    27/09/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    28/09/2022
  • Udzielono
    08/12/2022
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
direst
A teljesítés helye
NUTS code: FRF33 Moselle
A vevő székhelye
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Sektor działalności (główny kod CPV)
45221119 Hídfelújítással kapcsolatos építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
8,948,390.90 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

a31 - beauregard - réparation de la culée TA de l'au67

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2077957&orgAcronyme=d4t
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/09/2022 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
8,948,390.90 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: nge Génie Civil
Postai cím: domaine de Sabré
Település: Coin-les-Cuvry
Irányítószám: 57420
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: muller tp
Postai cím: parc d'activité Nord
Település: Seingbrouse
Irányítószám: 57455
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: nge Fondations
Postai cím: agence de Illkirch Graffenstaden 12 rue Joseph Marie Jacquard
Település: Illkirch Graffenstaden
Irányítószám: 67400
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.