Publications Office of the EU
Németország-Eschborn: Irodabútor - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Eschborn: Irodabútor

  • Közzétéve
    11/02/2019
  • Határidő
    11/03/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    11/03/2019
  • Udzielono
    05/06/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
A teljesítés helye
NUTS code: Other or Not Specified
A vevő székhelye
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
39130000 Irodabútor
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
6,540,730.52 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
9
Felhívás hivatkozási száma
7200067308
Leírás

Gegenstand der vorliegenden Ausschreibung ist der Abschluss einer bzw. mehrerer Rahmenvereinbarung/en zur Lieferung von Büromöbeln, Möbeln für neue Arbeitswelten und angrenzenden Dienstleitungen zugunsten der Deutschen Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (giz) GmbH.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRYY6N
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/03/2019 12:05
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.