Publications Office of the EU
Tüzelőanyag-ellátás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Tüzelőanyag-ellátás

  • Közzétéve
    07/03/2024
  • Határidő
    04/04/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    04/04/2024
  • Udzielono
    06/06/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
MUNICIPIUL RESITA
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: RO422 Caraş-Severin
Sektor działalności (główny kod CPV)
09134200 Dízelüzemanyag
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
5,074,862.50
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
3228764/2024/5
Leírás

a) Az 1. tétel esetében a szállító által a vevő telephelyén található mobil állomásról történő üzemanyag-vásárlás személyre szabott kulcsok/kártyához való hozzáférés alapján a regisztrációs számon vagy azonosító számon. Tétel: Közszolgálat – „Dir for the maintenance and repair of the CL Heritage, Public Light and snow removal service”, RESITA A szállító által a vevő telephelyén található mobil állomásról történő üzemanyagellátás Mennyiség min ac keretű dízel 242000 L Mennyiség max ac keretű dízel 260000 L b)A 2;3:4;5;6-tételek esetében a járművek a szállító elosztóállomásainak kártyáin alapulnak Románia egész területén. úthasználati díjak (közúti adó, útdíj stb.). Tétel 2 Közszolgálat – „Dir pentru Maintenance si Rep patrimoniului CL, Serv de luminarii public și despezire”, RESITA A szállító állomásairól származó kártyákon alapuló üzemanyag-ellátás Min ac keret mennyiségű üzemanyag 180000 L Max ac keret üzemanyag mennyisége 288000 L Lot 3 Municipiul RESITA A szállító állomásairól származó kártyákon alapuló üzemanyag-ellátás Min ac keret mennyiségű üzemanyag 129600 L Max ac keretmennyiség az üzemanyag 207360 L Lot 4 DIRECTIA DE Asistenta Sociala RESITA A szállító állomásairól származó kártyákon alapuló üzemanyag-ellátás Min ac keretmennyiség 24000 L Max ac keret üzemanyagmennyiség 38400 L L 5. tétel PUBLIC INSTITIA "Clubul SPORTIVIV MUNICIPAL SCOLAR RESITA A szállító állomásairól származó kártyákon alapuló üzemanyag-ellátás Mennyiség min ac keret 42000 L Max ac keret 67200 L Napok száma, ameddig az ajánlatok/pályázatok benyújtási határideje előtt felvilágosítás kérhető: 17 Az ajánlatkérő az ajánlatok benyújtási határidejét megelőző tizedik napon válaszol az ajánlattevőktől kapott pontosítási/további információkérésekre.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.e-licitatie.ro
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.e-licitatie.ro
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/04/2024 14:00
Vevők
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.