Publications Office of the EU
Franciaország-Bobigny: Biztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Bobigny: Biztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    22/06/2023
  • Határidő
    25/07/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    25/07/2023
  • Udzielono
    23/11/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
msa Caisse Centrale
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sektor działalności (główny kod CPV)
66515200 Vagyonbiztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
7,175,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
23042
Leírás

marché de services d'assurance

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: msa Caisse Centrale
Postai cím: 19 rue de paris
Település: Bobigny
NUTS-kód: FR106
Irányítószám: 93013
Ország: FRA
Fő cím: https://www.achatpublic.com
Elektronikusan:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_3_IGVMYut9
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/07/2023 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.