Publications Office of the EU
Lengyelország-Opole: Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Opole: Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia

  • Közzétéve
    25/04/2015
  • Határidő
    02/06/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    02/06/2015
  • Udzielono
    03/06/2015
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
09300000 Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,523,756.79 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,665,282.60 PLN
Felhívás hivatkozási száma
DLG.39.484/15
Leírás

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/06/2015 11:15
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
CPV-kód

09300000 - Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia

09310000 - Villamos energia

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
3,523,756.79 PLN
Végleges szerződési érték
3,665,282.60 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Ecoergia Sp. z o.o.
Postai cím: ul. Emaus 40/3
Település: Kraków
Irányítószám: 30-213
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.