Publications Office of the EU
Franciaország-Saint-Médard-en-Jalles: Lanternák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Saint-Médard-en-Jalles: Lanternák

  • Közzétéve
    07/05/2013
  • Határidő
    13/06/2013
  • Udzielono
    16/07/2013
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Mairie de Saint-Médard-en-Jalles
A teljesítés helye
NUTS code: FRI12 Gironde
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
31527210 Lanternák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
836,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
836,120.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
AO13/05
Leírás

Fourniture de lanternes à technologie leds pour l'éclairage public de la ville.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

31527210 - Lanternák

34000000 - Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
836,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
836,120.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Thorn Europhane
Postai cím:
Település: Gradignan
Irányítószám: 33174
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.