Publications Office of the EU
Franciaország-Lille: Vállalkozói felelősségbiztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Lille: Vállalkozói felelősségbiztosítási szolgáltatások

  • Udzielono
    19/06/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
CROUS de Lille
A teljesítés helye
NUTS code: FRE11 Nord
A vevő székhelye
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Sektor działalności (główny kod CPV)
66513200 Vállalkozói felelősségbiztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
47,320.42 EUR
Felhívás hivatkozási száma
19.M du 25/04/2019
Leírás

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
47,320.42 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: CWP assurances
Postai cím: 4 rue Casimir Fournier
Település: Le Quesnoy
Irányítószám: 59530
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: MMA IARD
Postai cím: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
Település: Le Mans Cedex 9
Irányítószám: 72030
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.