Publications Office of the EU
Olaszország-Albenga: Különféle iskolai szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Olaszország-Albenga: Különféle iskolai szolgáltatások

  • Közzétéve
    24/12/2013
  • Határidő
    12/02/2014
  • Az ajánlatok felbontása
    13/02/2014
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Città di Albenga
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
80410000 Különféle iskolai szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Atto dirigenziale di determina a contrarre n. 1353 del 19.12.2013.
Leírás

L'appalto ha per oggetto l'esecuzione di servizi ausiliari ed educativi presso le seguenti strutture:
Nido comunale d'infanzia “R. di Ferro”:
— gestione di una sezione oltre al prolungamento di orario pomeridiano,
Istituto Comprensivo Albenga I.
Istituto Comprensivo Albenga II.
Istituto Comprensivo Albenga/Ceriale (limitatamente al plesso scolastico in frazione Leca):
— gestione del servizio di sostegno educativo ad alunni disabili.
L'appalto di cui trattasi - Categoria 24, CPC 92 CPV 80410000-1 avendo per oggetto un servizio elencato nella tabella allegato IIB al D.Lgs. 163/2006 “Codice degli appalti pubblici relativi a lavori, servizi e forniture, in attuazione delle Direttive 2004/17/CE E 2004/18/CE”, rientra tra quelli esclusi dall'applicazione delle norme del Codice anzidetto, salvo gli artt. n. 65, 68 e 225.
L'appalto è disciplinato dalle disposizioni contenute nel bando, nel capitolato speciale e il Codice risulterà applicabile, oltre agli articoli sopra richiamati, esclusivamente nella normativa espressamente richiamata negli atti di gara; in caso contrario si applicheranno le norme sul procedimento amministrativo di cui alla legge n. 241/90, alla legge 15/2005 e successive modificazioni ed integrazioni.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not specified
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/02/2014 10:00
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
CPV-kód

80410000 - Különféle iskolai szolgáltatások

85000000 - Egészségügyi és szociális gondozási szolgáltatások

85300000 - Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.