Publications Office of the EU
Lengyelország-Szczyrk: Villamos energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Szczyrk: Villamos energia

  • Közzétéve
    03/01/2022
  • Határidő
    31/01/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    31/01/2022
  • Udzielono
    15/02/2022
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
A teljesítés helye
NUTS code: PL225 Bielski
A vevő székhelye
NUTS code: PL225 Bielski
Sektor działalności (główny kod CPV)
09310000 Villamos energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,656,000.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,802,080.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
DZP/Sz/29/2021
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/01/2022 10:30
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
2,656,000.00 PLN
Végleges szerződési érték
2,802,080.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Postai cím: ul. Wróbla 24/1
Település: Warszawa
Irányítószám: 02-736
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.