Publications Office of the EU
Románia-Medgidia: Villamos energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Medgidia: Villamos energia

  • Udzielono
    22/07/2020
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Municipiul Medgidia
A teljesítés helye
NUTS code: RO223 Constanţa
A vevő székhelye
NUTS code: RO223 Constanţa
Sektor działalności (główny kod CPV)
09310000 Villamos energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,479,870.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,295,790.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
430145620206
Leírás

Furnizare energie electrică pentru punctele de consum aparținând Municipiului Medgidia, pentru perioada 1.8.2020-ian. 2021, conform anexelor atasate la caietul de sarcini, pentru o cantitate de 3 000 MW/h.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,479,870.00
Végleges szerződési érték
1,295,790.00 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ENEX
Postai cím: Str. Tăietura Turcului nr. 47
Település: Cluj-Napoca
Irányítószám: 400285
Ország: ROU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.