Publications Office of the EU
Csökkentett környezeti hatással járó iskolai refektori szolgáltatás, számítógépes szolgáltatás beiratkozásának kezelése és étkezések foglalása. A 2023/2024-es tanév és a 2024/2025–2025–2026. tanév befejezése. Marsala Schola Önkormányzat – Marsala önkormányzata (TP) CIG: A0284B8ABB - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Csökkentett környezeti hatással járó iskolai refektori szolgáltatás, számítógépes szolgáltatás beiratkozásának kezelése és étkezések foglalása. A 2023/2024-es tanév és a 2024/2025–2025–2026. tanév befejezése. Marsala Schola Önkormányzat – Marsala önkormányzata (TP) CIG: A0284B8ABB

  • Közzétéve
    08/12/2023
  • Határidő
    04/01/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    04/01/2024
  • Udzielono
    12/06/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Centrale Unica di Committenza: Consorzio TIRRENO ECOSVILUPPO 2000 Soc. Cons. a r.l.
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: ITG13 Messina
Sektor działalności (główny kod CPV)
55524000 Iskolai élelmezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,177,562.50 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,124,261.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CIG: A0284B8ABB
Leírás

Csökkentett környezeti hatással járó iskolai refektori szolgáltatás, számítógépes szolgáltatás beiratkozásának kezelése és étkezések foglalása. A 2023/2024-es tanév és a 2024/2025–2025–2026. tanév befejezése. Marsala Schola Önkormányzat – Marsala önkormányzata (TP) CIG:A0284B8ABB PLACE OF IMPLEMENTATION Önkormányzat Marsala (TP) Az összeg 3 177 562 EUR,50 plusz ÁFA

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tirrenoecosviluppo.acquistitelematici.it
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://tirrenoecosviluppo.acquistitelematici.it
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/01/2024 15:05
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: si vedano i documenti integrali di gara.
Súlyozás (százalék, pontos):
Kritérium:
Típus: price
Leírás: si vedano i documenti integrali di gara.
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
3,177,562.50 EUR
Végleges szerződési érték
3,124,261.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Serenissima Ristorazione S.p.A..
Postai cím:
Település: VICENZA (VI)
Irányítószám: 36100
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.