Publications Office of the EU
Franciaország-Tremblay-en-France: Parkolói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Tremblay-en-France: Parkolói szolgáltatások

  • Közzétéve
    04/01/2022
  • Határidő
    02/02/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    02/02/2022
  • Udzielono
    04/04/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
mairie de tremblay en france
A teljesítés helye
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
A vevő székhelye
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sektor działalności (główny kod CPV)
63712400 Parkolói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
900,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
798,400.16 EUR
Felhívás hivatkozási száma
AO21-10
Leírás

gestion du parc de stationnement et petits travaux sur les équipements

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: mairie de tremblay en france
Postai cím: 18 boulevard de l'hôtel de Ville
Település: Tremblay-en-France
NUTS-kód: FR106
Irányítószám: 93290
Ország: FRA
Fő cím: https://tremblay-en-france.fr
Elektronikusan:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_i6FfxmleeC
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/02/2022 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
900,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
798,400.16 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: facility Park
Postai cím: 79 avenue Franklin Roosevelt
Település: Avon
Irányítószám: 77210
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.