Publications Office of the EU
F-La Rochelle: Gumitermékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-La Rochelle: Gumitermékek

  • Udzielono
    18/10/2012
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
19510000 Gumitermékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,360.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Fourniture de bandes caoutchouc pour chasse neige.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,360.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Europe Service
Postai cím: Parc d'activités de Tronquières Avenue du Garric
Település: Aurillac
Irányítószám: 15000
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.