Publications Office of the EU
Lengyelország-Cieszyn: Hulladéklerakóhely-üzemeltetési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Cieszyn: Hulladéklerakóhely-üzemeltetési szolgáltatások

  • Közzétéve
    21/09/2021
  • Határidő
    22/10/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    22/10/2021
  • Udzielono
    10/12/2021
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: PL225 Bielski
A vevő székhelye
NUTS code: PL225 Bielski
Sektor działalności (główny kod CPV)
90533000 Hulladéklerakóhely-üzemeltetési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,553,776.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZGK/ZP/04/2021
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór (w tym transport) i zagospodarowanie odpadów powstających w instalacji oczyszczalni ścieków komunalnych znajdującej się w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27. Pod pojęciem zagospodarowania należy rozumieć czynności takie jak: zbieranie, odzysk lub unieszkodliwianie, w tym przygotowanie poprzedzające odzysk (m.in. higienizacja odpadu o kodzie 19 08 05 jeśli będzie konieczna) lub unieszkodliwianie – odpowiednio zastosowane do poszczególnych rodzajów odpadów.
Transport odpadów będzie się odbywał z Oczyszczalni Ścieków w Cieszynie znajdującej się w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27 pojazdami wyposażonymi w urządzenia GPS.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o.
Postai cím: ul. Słowicza 59
Település: Cieszyn
NUTS-kód: PL225
Irányítószám: 43-400
Ország: POL
Kapcsolattartó: Teresa Tomasik
Fő cím: www.bip.um.cieszyn.pl
Elektronikusan:
https://portal.smartpzp.pl/zgkcieszyn
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/10/2021 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,553,776.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Mustang Usługi Wielobranżowe Marek Pierzchała w spadku
Postai cím: Towarowa 20
Település: Gliwice
Irányítószám: 44-100
Ország: POL

Hivatalos elnevezés: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jan Ucherek
Postai cím: Górnicza 17h
Település: Wodzisław Śląski
Irányítószám: 44-300
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.