Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Nyomtatással kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Nyomtatással kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    12/07/2023
  • Határidő
    22/08/2023
  • Udzielono
    03/01/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL Polska
Sektor działalności (główny kod CPV)
79820000 Nyomtatással kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,679,407.12 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,207,703.47 PLN
Felhívás hivatkozási száma
DPiZP.2610.8.2023
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usługi Wydruku, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ, poprzez zainstalowanie i wdrożenie u Zamawiającego oraz zapewnienie stałej obsługi serwisowej i wsparcia technicznego Systemu Centralnego Wydruku w okresie obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Nemzeti nyilvántartási szám: 5261933940
Postai cím: Al. Jana Pawła II nr 70
Település: Warszawa
NUTS-kód: PL
Irányítószám: 00-175
Ország: POL
Kapcsolattartó: Iwona Wojno
Fő cím: www.arimr.gov.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
3,679,407.12 PLN
Végleges szerződési érték
3,207,703.47 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: COPY.NET.PL Piotr Sójka
Postai cím: ul. Łączyny 4
Település: Warszawa
Irányítószám: 02-801
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.