Publications Office of the EU
Svájc-Zofingue: Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svájc-Zofingue: Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    09/03/2020
  • Határidő
    27/04/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    01/05/2020
  • Udzielono
    22/06/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Office fédéral des routes OFROU succursale de Zofingue
A teljesítés helye
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
A vevő székhelye
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sektor działalności (główny kod CPV)
71310000 Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,697,860.00 CHF
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

N02, 100103, espace de trafic lourd à Neuenkirch/auteur du projet construction pour les phases projet définitif (PDÉF)/décision d’approbation des plans (DAP) jusqu’à la mise en service incluse, achèvement

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Office fédéral des routes(OFROU) — succursale de Zofingue
Postai cím: Brühlstrasse 3
Település: Zofingue
NUTS-kód: CH0
Irányítószám: 4800
Ország: CHE
Kapcsolattartó: Gestion des projets centre, N02, 100103, auteur du projet de construction
Fő cím: https://www.simap.ch
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/05/2020 23:59
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2,697,860.00 CHF
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: B + S AG
Postai cím: Weltpoststrasse 5
Település: Bern
Irányítószám: 3015
Ország: CHE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.