Publications Office of the EU
Városi növényzet megőrzése és fenntartása háborús sírokkal és nemzeti emlékhelyekkel, valamint fák és cserjék kivágása és gondozása Piekary Śląskie-ben 2026-ban - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Városi növényzet megőrzése és fenntartása háborús sírokkal és nemzeti emlékhelyekkel, valamint fák és cserjék kivágása és gondozása Piekary Śląskie-ben 2026-ban

  • Udzielono
    05/01/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Gmina Piekary Śląskie
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL228 Bytomski
Sektor działalności (główny kod CPV)
77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,241,253.80 PLN
Felhívás hivatkozási száma
BZP.271.72.2025
Leírás

Városi növényzet megőrzése és karbantartása háborús sírokkal és nemzeti emlékhelyekkel együtt, valamint fák és cserjék kivágása és gondozása Piekary Śląskie-ben - 2026-ban. A szerződés tárgya különösen a következőket foglalja magában: Városi növényzet megőrzése és fenntartása, Fák és cserjék megőrzése és fenntartása, Háborús sírok és nemzeti emlékhelyek megőrzése és fenntartása, Karbantartás és karbantartás, egyéb munkák.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: cena- 100 pkt
Súlyozás (százalék, pontos): 100
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,241,253.80 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Postai cím:
Település: Piekary Śląskie
Irányítószám: 41-946
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.