Publications Office of the EU
Franciaország-Talence: Gázok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Talence: Gázok

  • Közzétéve
    06/09/2023
  • Határidő
    02/10/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    02/10/2023
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
chu de bordeaux
A teljesítés helye
NUTS code: FRI12 Gironde
A vevő székhelye
NUTS code: FRI12 Gironde
Sektor działalności (główny kod CPV)
24100000 Gázok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,437,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
8
Felhívás hivatkozási száma
M_2604
Leírás

fourniture de Gaz médicaux au profit du groupement de commandes du Gcs Uniha - gaz24Montant Ht estimé pour la durée totale du contrat : 5437000.0 Euro(S) (H.T.).Les seuils sont exprimés en quantité au sein des documents de la consultation.Consultation lancée par un groupement de commandes.L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.info
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/10/2023 12:05
Vevők
centre Hospitalier Universitaire de Bordeaux
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.